.
.

1. پیش از خرید حتما به انتخاب فایل ها،کیفیت محصول،خروجی صوتی نت و تبلچر، نظر سایر خریداران، امتیاز کاربران، توضیحات محصول و … دقت فرمایید.پیش از اجرای هرگونه عملیات مالی تصمیم بگیرید وجه پرداختی به هیچ عنوان قابل بازگشت نمی باشد.

2. لینک های دانلود پس از 24 ساعت منقضی می شوند پس در دانلود وقفه نیندازید.

3. استفاده یا خرید محصولات وب سایت گیتارشکسته به منزله موافقت با قوانین سایت می باشد .

4. با استناد به قانون جرائم رایانه ای تعیین شده در قانون مجازات اسلامی و با توجه به مصادیق محتوای مجرمانه جرائم رایانه ای و با توجه به اینکه کلیه محصولات ارائه شده در سایت دارای شماره شناسایی هستند، در صورت تخلف از قوانین سایت پیگیری های قانونی جهت جلوگیری از سوء استفاده متخلفین توسط مراجع ذیصلاح به عمل خواهد آمد.

5. گیتارشکسته در قبال حفاظت کامل از اطلاعات شخصی خریدار مسئول بوده و فقط در صورت دریافت حکم قضائی اطلاعات شخص مورد تقاضا را بنا بر ضرورت قانونی در اختیار مقام قضائی قرار خواهد داد.

6. محصول معیوب و همچنین محصولی که دارای مشکل باشد پس از تایید کارشناسان گیتارشکسته ، از سایت حذف خواهد شد.

 

جهت اطلاع کاربران از قوانین مجازات اسلامی جمهوری اسلامی ایران به دو ماده از این قانون در ارتباط با جرائم رایانه ای اشاره می کنیم:

ماده ۷۴۰ قانون مجازات اسلامی: هرکس بطور غیر مجاز داده های متعلق به دیگری را برباید و یا از داده های دیگران به نفع خود سوء استفاده نماید، چنانچه عین داده ها در اختیار صاحب آن باشد طبق قانون به پرداخت جزای نقدی از ۵ میلیون ریال تا ۲۰ میلیون ریال و حبس از ۹۱ روز تا یکسال محکوم خواهد شد.

ماده ۷۴۵ قانون مجازات اسلامی: هرکس بوسیله سامانه های رایانه ای یا مخابراتی داده های دیگری را بدون رضایت او منتشر و یا در دسترس دیگران قرار دهد به نحوی که منجر به ضرر یا عرفا موجب هتک حیثیت او شود طبق قانون به پرداخت جزای نقدی از ۵ میلیون ریال تا ۴۰ میلیون ریال و حبس از ۹۱ روز تا ۲ سال و یا هر دو محکم خواهد شد.