.
.
ضمانت بازگشت
فایل های تست شده
پرداخت آنلاین
تضمین کیفیت
دانلود فوری

قیمت محصول : 0 تومان

نشان کردن
رایگان – خرید
حجم فایل : 7.53 Mb تعداد صفحات : 10 نوع فایل : zip سطح نت : حرفه ای

ملودی نت و تبلچر Aguamarina از پاکو سپرو در دستگاه رومبا

Paco Cepero – Aguamarina  Melody Tab Notes

 


 

نت و تبلچر کامل قطعه Aguamarina از پاکو سپرو در دستگاه رومبا.دانلود و دریافت به صورت کاملا رایگان با فرمت عکس در 10 صفحه

فرانسیسکو لوپز سپرو گارسیا ، خرز د لا فرونترا – ۱۹۴۲ .
من به سختی کار کردم تا این شخصیت را ایجاد کنم. البته در آغاز به دیگران نگاه کردم که این طبیعی است. هیچ کس دانسته متولد نمی شود. اما من تلاش کردم تا سبک نوازندگی خودم را داشته باشم ، روش ضربه زدن خودم ، کار کرد روی سیم ها ، و فکر می کنم که هدف را به دست آوردم . اما روشی که جوانان امروز در پیش گرفته اند را در گذشته کسی انجام نمی داد. چیزی که در آنها نمی بینم خلاقیت است.

امروزه گیتار بهتر هارمونیزه شده و جوانان به شکل شگفت انگیزی ( تکنیکی ) می نوازند ، من به چنین گیتاریست های افتخار می کنم ، صادقانه تبریک می گویم و به آنها احترام می گذارم اما همیشه به آنها می گویم که سعی کنند شخصیت خود را ایجاد کنند. چون همه چیز یکنواخت به نظر می رسد نه تنها روی گیتار بلکه در رقص و آواز هم اینطور است. زمانی که فردی مورد توجه قرار می گیرد همه گوش تیز می کنند و به دنبال او مسابقه می دهند. قبل ها دسته ای از نوازندگان بزرگ وجود داشتند که هر یک سبک شخصی خود را داشتند.

مانولو د ئولوا صدای خودش را داشت ، نینو ریکاردو ، مونتویا ، بورول ، دیگو دل گاستور ، ملچور د مارچنا ، لویز ماراویلا ، پاکو آگویلرا ، مانولو د باداخوس هر یک متفاوت بودند.، خوان سرانو ، ماریو اسکودرو ، سابیکاس ، هر یک شخصیت بزرگی داشتند. اما حالا شخصیتی نمی بینم همه یک چیز و به یک سبک می نوازند. چیزی که انجام می دهند تغییر کوک و پوزسیون است که که می تواند صدای گیتار را پرتر کند مثل صدای مینرا ، روندنا و …. اما حالا این کار را همه جا انجام می دهند .

اگر شما سولئا یا سگریا را با صدای مینرا بنوازید ، به نظر من بی حس است. سولئا ، سولئا است سگریا ، سگریا. هر کدام باید متفاوت باشد. می دانم که تغییر کوک کار مشکلی است و آنها این کار را برای نمایش به دیگر گیتاریست ها انجام می دهند. اما اغلب مشکل ترین کاریافتن سادگی پر معنی است. توانایی انتقال مفهومی با دو نت به جای بیست نت.

دیگو دل گاستور بسیار طبیعی نوازندگی می کرد ولی سبک شخصی بسیار قوی داشت و همیشه هم مخاطب داشت. مارچنا هم همین طور. مردم می گویند آنها محدود بودند اما این درست نیست زیرا آنها هویت خود را داشتند . مردم فکر می کنند شما کاملترید اگر بتوانید موسیقی را بخوانید ، ساز را کاملا بشناسید ، تکنیک بالایی داشته باشید و… تکنیک ابزاری است برای گسترش دادن به چیزی که در درون شما است اما آنها می گویند هنر زمانی شروع می شود که تکنیک پایان یافته باشد . شما باید تکنیک داشته باشید بدیهی است که بدون تکنیک نمی توانید کاری را که می خواهید انجام دهید تکامل ببخشید. اما اگر پایه هر چیز را بر روی تکنیک قرار دهید نتیجه ، سردی است. مهم آن است که با روحتان بنوازید.

به این پست امتیاز دهید.
نت و تبلچر قطعه Aguamarina (رومبا) از پاکو سپرو
5 از 4 رای

آدرس کوتاه پست : https://broken-guitar.ir/?p=21013
بازدید : 833 views بار دسته بندی : , تاريخ : ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ به اشتراک بگذارید :

دیدگاه کاربران
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با محصول باشد منتشر نخواهد شد.