.
.
ضمانت بازگشت
فایل های تست شده
پرداخت آنلاین
تضمین کیفیت
دانلود فوری

قیمت محصول : 1000 تومان

نشان کردن
1000 تومان – خرید
حجم فایل : 1.56 Mb تعداد صفحات : 14 سطح نت : حرفه ای تعداد لاین ها : 2 لاین فایل های موجود : guitarpro - pdf

نت و تبلچر قطعه Almoraima از پاکو دلوسیا در دستگاه بولریاس

 Paco de Lucia – Almoraima Flamenco GuitarPro Tab Notes

 


Grisha Goryachev قطعه “آلمورایما” از پاکو دلوسیا را به نحو احسن اجرا میکند اگر فرض صرفا بر کاور قطعات فلامنکو باشد بنظر این مطلب یک نمونه زیبای آموزشی عالی میتواند باشد .
اینکه قطعات فلامنکو را با دینامیک مناسب و موزیکال اجرا کرد نه اینکه در پشت صدای “کمپاس” صدای کثیف زدن نت ها را مخفی کرد و یا صرفا با یک پیکادوی سرعتی بدون شفافیت نت ها و غیرمتوازن دربسیاری ازمواقع! چند “غیر نوازنده ” را تحت تاثیر فاکتور های ” غیر موسیقایی ” قرار داد .
و دوم اینکه حذف قسمتهای مختلف یک قطعه ناشی از “ضعف” تکنیکی یا هر چیز دیگر نبایستی با دلیل ” بداهه نوازی” یا “خلاقیت “پوشش داده شود این استدلال ضعیفی است که قطعات بزرگان را با بداهه هایی که ناشی از ضعف است نه درک بالا مورد جرح و تعدیل قرار داد .
اینکه صدای “گز” را فلامنکو بنامیم چیزی جز نداشتن درک مناسب از این سبک نیست “زنگ ” گیتار فلامنکو کجا ” گز” کجا .
در نهایت صرفا یک دقیقه محدودیت ویدیو در اینستاگرام می تواند بیشتر از آنکه باعث بالا رفتن کیفیت اجرا ها شود نوازندگان را به اجراهای یک دقیقه ای جرح و تعدیل شده سوق دهد .

اینکه در قرن حاضر و پس از سیر تکامل موسیقی در همه جهات هنوز در ایران در تعریف و بیان این موسیقی برخی با ذکر ” خشن” بودن یا “شل زدن” یا “قوی زدن” این موسیقی را مورد بررسی قرار میدهند میتوان به عمق فاجعه پی برد.

کاپو در فرت دوم:نت و تبلچر این قطعه در دستگاه بولریاس گیتار فلامنکو با دو فرمت گیتارپرو و PDF به همراه اجرای آنلاین نت و تبلچر ،به صورت کاملا رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته.از تکنیک های به کار گرفته شده در این قطعه نسبتا سخت، میتوان به تکنیک آلزاپوا توجه ویژه ای کرد.ضربه های I , M به صورت تیراندو و آپویاندو،لگاتو کششی و چکشی و راسگادو از دیگر تکنیک های به کار گرفته شده در این قطعه توسط پاکو دلوسیا میباشد.نکته قابل توجه برای نوازندگانی که مایل هستند این قطعه را بنوازند این است که در چهارچوب ریتم و کمپاس دستگاه بولریاس بنوازند در غیر این صورت نواختن این قطعه هرچند به نحوه احسن اجرا شود ارزش نخواهد داشت.

به این پست امتیاز دهید.
نت و تبلچر Almoraima از پاکو دلوسیا
5 از 5 رای

آدرس کوتاه پست : https://broken-guitar.ir/?p=16039
بازدید : 1,434 views بار دسته بندی : , تاريخ : ۱۳ دی ۱۳۹۷ به اشتراک بگذارید :

دیدگاه کاربران
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با محصول باشد منتشر نخواهد شد.