.
.

فروش اقساطی خودرو

 در حال حاضر با توجه به تولید انواع مختلف خودروهای داخلی و خارجی با مدل‌ها و قیمت‌های متنوع، نیاز به خرید و یا تعویض خودرو بیش از پیش احساس می‌شود و بسیاری از مردم درصدد خرید خودروی دلخواه خود هستند. اگر به خرید خوردرو فکر می‌کنید اما بودجه‌ی لازم برای خرید خودروی مورد علاقه‌تان را در اختیار ندارید، این مژده را به شما می‌دهیم که نیازی نیست نگران پرداخت تمام هزینه‌ی لازم برای خرید خودروی مورد نظرتان باشید. شرکتعرشیا خودرو مهر ایرانیان با طرح فروش اقساطی خودرو با تحویل فوری این امکان را برای شما فراهم کرده است تا بتوانید پس از خرید خودرو، هزینه‌ی خودروی مورد نظرتان را به صورت اقساط بلند مدت تا۶۰ ماه پرداخت کنید.

شرایط فروش اقساطی خودرو

فروش اقساطی خودرو در عرشیا خودرو مهر ایرانیان به دو صورت فروش اقساطی خودرو تحویل فوری و فروش اقساطی خودرو با پیش پرداخت میباشد. در فروش اقساطی با پیشپرداخت شما ۴۰ درصد را به عنوان پیشپرداخت میپردازید و مابقی به صورت اقساط ۶ تا ۶۰ ماه خواهد بود. در فروش اقساطی تحویل فوری شما ۵۰ درصد را به عنوان پیشپرداخت میپردازید و تحویل فوری آن ۱ساعته میباشد.

 

 تحویل فوری خودرو

فروش اقساطی خودروهای داخلی و خارجی با تحویل فوری در فردیس مهام آتیه خودرو به این صورت میباشد که ۵۰ درصد به عنوان پیشپرداخت میباشد و مابقی را به صورت اقساط ۶ تا ۲۴ ماه پرداخت میکنید. فروش اقساطی خودرو تحویل فوری یک ساعته میباشد و همینطور از ابتدا سند به نام خریدار میباشد. برای اطلاعات بیشتر در مورد فروش اقساطی خودرو میتوانید از لینکهای زیر استفاده کنید و جهت اطلاع از شرایط فروش اقساطی خودرو میتوانید با کارشناسان ما در عرشیا خودرو مهر ایرانیان تماس بگیرید و پس از کسب اطلاعات تکمیلی خودروی خود را به صورت تحویل فوری خریداری کنید.

 

 

شرایط فروش اقساطی ایران خودرو

با عرشیا خودرو مهر ایرانیان میتوانید با پرداخت ۴۰ درصد به عنوان پیشپرداخت و پرداخت ۶۰ درصد الباقی به صورت اقساطی صاحب محصولات ایران خودرو شوید. فروش اقساطی خودرو محصولات ایران خودرو به صورت اقساط ۶ تا ۶۰ ماه میباشد و در این حالت تحویل محصولات ایران خودرو  به صورت تحویل ۳۵ روزه میباشد.

جهت فروش اقساطی انواع خودروهای داخلی و خارجی به صورت فروش لیزینگی و تحویل فوری و فروش اقساطی میتوانید با مشاوران ما در آتیه خودرو تماس بگیرید.